MARIN RADAČIĆ OSVOJIO „KUP PRIMOŠTENA“ PDF Print E-mail
Monday, 25 October 2010 00:56

Jučer je završena dvodnevna regata Kup Primoštena za klasu optimist. Drugi dan natjecanja, obilježen  jačim vjetrom, donio je JK Trogiru, sada možemo reći i očekivano 1. mjesto.

Marin Radačić potvrdio je svoju superiornost i nakon odvožene dvije regate u nedjelju.  Jači vjetar koji je puhao u nedjelju pogodovao je i ostatku trogirske ekipe pa se situacija od subote izmjenila u konačnom rezultatu.

Nažalost, Roko Ivelja nije uspio izdržati borbu za plasman koji je osvojio u subotnje tri regate ali zato su se Pjerina Baturina, Josip Vuletić, Mia Kazoti i Luka Rožić  u odnosu na subotu podigli u plasmanu.