Predsjednik kluba sportski djelatnik godine PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 27 March 2015 23:32

 

 

 

Šime Rožić, predsjednik našeg kluba dobitnik je nagrade za sportskog djelatnika grada Trogira za 2014. godinu. 

U organizaciji Zajednice sportskih udruga grada Trogira, u prostoru Kneževe palače 13. ožujka 2015. proglašeni su najbolji sportaši, treneri, sportski djelatnici i svi oni koji su kroz prošlu godinu doprinijeli razvoju sporta u gradu.

Veliko priznanje, kao rezultat cijelogodišnjeg rada, došlo je upravo u naš klub. A puni naziv tog priznanje je Sportski djelatnik grada: Šime Rožić, predsjednik Jedriličarskog kluba Trogir, odgovorna osoba jednog od najuspješnijih kolektiva grada.

 

 

                               Šime u društvu Joška Županovića, prof., koji mu je nagradu i uručio

 

Osim ovog priznanja, bili smo nominirani i za mušku ekipu: dvojac u 470, Botica/Vuletić, za osvojeno 1. mjesto na SSOW - u Splitu. Pobjedu su odnijeli rukometaši za osvojeno 3. mjesto na Državnom rukometnom prvenstvu.

Usponi i padovi sastavni su dio sporta, ali uz puno truda i volje, te zrno sreće naizgled velike prepreke s lakoćom se nadilaze.

Uz što uspješniju sljedeću sportsku godinu, čestitke svim dobitnicima! 

 

 

                                    Zajednička fotografija svih dobitnika nagrada

 

 

 
No images
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner